parallax background


شرکت یاقوت زرد آریایی(ATC)

خدمات فوق تخصصی حسابداری و حسابرسی، مشاوره(مالی، مالیاتی، تامین اجتماعی و اداره کار)، بازرگانی، صنعتی، پیمانکاری، آموزشی

نمونه ای از زمینه خدمات حسابداری، حسابرسی، مشاوره


مجموعه تولید کننده و سازندگان :
طلا و جواهر
قطعات خودری
محصولات روشنایی
محصولات فلزی
محصولات برقی و الکتریکی
مواد غذایی
کیک و کلوچه و شیرینی
نوشابه
قطعات صنعتی
تولید پارافین
پوشاک و لباس
نرم افزار
اپ استار
پزشکان
مهندسان
بازرگانان


و همچنین همکاری با:
شرکت های مادر تخصصی سرمایه گزاری در مناطق آزاد
شرکت های مهندسی و گزارشات بهداشت محیط و طب کار
شرکت های مهندسی نصب و اجرای پروژه های تصفیه خانه
مجموعه های پخش مویرگی محصولات
موسسه حسابداری و حسابرسی رسمی
مجموعه تحقیقاتی، چاپ و تالیف کتاب
کارخانه جات واردات و فروش کاغذ
شرکت های صنعت ریلی
شرکت های دانش بنیان
كارگزاري رسمي


انواع فروشندگان:
طلا و جواهر
پوشاک
محصولات بهداشتی
لوازم الکترونیکی
صوتی و تصویری
رستوران و کافی شاپ
پارچه
لوازم التحریر
و سایر اصناف


و همچنین انواع مجموعه های:
آموزشی
صنعتی
بازرگانی
خدماتی
تولیدی
فروشگاهی


parallax background

ما با بهترین ها در کنار شما هستیم

دسترسی به خدمات فوق تخصصی شرکت یاقوت زرد آریایی(ATC)

parallax background

چرا شرکت (یاقوت زرد آریایی)

بنگاه های اقتصادی امروز تحت تاثیر عواملی از قبیل افزایش رقابت جهانی، دگرگونیهای ناگهانی، نیاز به کیفیت و خدمات پس از فروش و وجود منابع محدود و... زیر فشارهای زیادی قرار دارند. پس از سالهای زیادی تجربه، دنیا به این نتیجه رسیده است که اگر یک بنگاه اقتصادی بخواهد در اقتصاد و امور کاری خود پیشتاز باشد و در عرصه رقابت عقب نماند باید مجموعه ای با تجربه، متخصص، خلاق و باانگیزه بالا را در کنار خود داشته باشد.
یک بنگاه اقتصادی موفق مجموعه‌ای است مرکب، از سرمایه انسانی متخصص، فرهیخته و خردورزی، با فرهنگ سازمانی، اندیشه و اهداف مشترک که با کار گروهی در نظام انعطاف‌پذیر بنگاه اقتصادی، تجارب و دانش خود را با عشق به پیشرفت روزافزون بنگاه اقتصادی در اختیار مدیریت مجموعه قرار می‌دهند.
همانگونه که بنگاه های اقتصادی به مقابله با چالشهای بر می‌خیزند و بهبود مستمر را در اولویت قرار داده‌اند، نیاز بیشتری به حمایت و پشتیبانی گروهی متخصص از آنها در کار احساس می‌شود، که با توانمندسازی تکنیکی نوین و موثر در جهت ارتقای بهره وری بنگاه اقتصادی به واسطه دانش تخصصی، تجربه، وجدان کاری و انگیزه در جهت ابتکار و خلاقیت مدیران و کارکنان و برقراری نظام مناسب مبتنی بر عملکرد و تقویت حاکمیت و تسلط سیاستهای بنگاه اقتصادی در مجموعه، نقش مؤثری بر افزایش بهره وری دارند.
برای افزایش سطح بهره وری نمیتوان از یک عامل به عنوان عامل اصلی نام برد، بلکه ارتقاء بهره وری را باید معلول ترکیبی از عوامل گوناگون دانست، که بدون حضور افراد متخصص و با تجربه و دارای دانش روز، قابل شناسایی نبوده و امری دست نیافتنی می باشد.
مجموعه ی (ATC) به عنوان یک راهبرد توسعه و شکوفایی بنگاه اقتصادیی، سعی بر این دارد که با پرهیز از بحثهای پراکنده و حاشیه ای برای بنگاه اقتصادیی که مدیریت آن درصدد بهبود تواناییهای خویش است، چارچوبها و روشهای دستیابی به این اهداف را تبیین نماید.

parallax background

با ما در ارتباط باشید
تماس با ما